لطفا با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود، ما را در بهبود و ارتقاء ابرسلامت یاری نمائید.

به بهترین پیشنهادات یک عدد ربع سکه جایزه داده خواهد شد.

۱

معرفی

ابرسلامت محلی امن و هوشمند برای جمع آوری, ذخیره سازی و استفاده مجدد از اطلاعات سلامت به صورت آنلاین می باشد.که بر پایه ی سیستم خودمراقبتی بناشده است در ابرسلامت شما با سبک زندگی سالم متناسب با خود آشنا خواهید شد و تمامی امکانات و خدمات سلامت مناسب با خصوصیات فردی خود را دریافت خواهید کرد.

۲

وضعیت عمومی سلامت

آیکون های بالای صفحه اصلی که به صورت مقابل هستند نشان دهنده ی وضعیت کنونی سه مشخصه ی وزن – قندخون و فشارخون شما می باشند.

مقدار هر یک از این مشخصه ها اگر در محدوده سالم باشد آیکون مربوط به آن به رنگ سبز در می آید. در صورت کمتر و یا بیشتر بودن شکل و رنگ آنها عوض خواهد شد.

نکته مهم:

  1. با بروز کردن این مشخصه ها به صورت هفتگی می توانید روند تغییرات آنها را توسط نمودار پیگیری کنید.
  2. ابرسلامت سامانه ای هوشمند بوده و با توجه به تغییرات این مشخصه ها بهترین خدمات و توصیه های سلامت را به شما ارائه می دهد.
  3. پزشکان و متخصصان ابرسلامت با توجه به روند تغییرات این مشخصه ها می توانند مناسبترین پاسخ ها را به پرسش های شما بدهند.

وزن ایده آل: مقدار مناسب وزن شما می باشد که با توجه به قد ,وزن و سن شما به صورت هوشمندانه توسط ابرسلامت محاسبه می شود.

نحوه ی واردکردن وزن , قندخون و فشارخون و مشاهده ی نمودار آنها در حساب ابرسلامت:
جهت به روز رسانی مشخصه های سلامت خود مراحل زیر را دنبال کنید.

۳

تخفیف ها

ابرسلامت برای تمامی افراد تخفیف های متنوع و مناسب با نیازشان را فراهم می کند. شما با ورود به قسمت تخفیف ها می توانید از باکیفیت ترین و معتبرترین خدمات سلامت با پرداخت مناسبترین هزینه برخوردار شوید.

در هر کجا که باشید بهترین پیشنهادها به صورت هوشمند از طرف ابرسلامت به شما ارائه خواهد شد.

نحوه دسترسی به قسمت تخفیف ها در ابر سلامت:

در منوی دسترسی در صفحه اصلی حساب ابرسلامت خود گزینه ی را انتخاب کنید و وارد بخش تخفیف ها بشوید. در این قسمت می توانید تمامی تخفیف های ارائه شده را مشاهده نمایید و متناسب با نیاز خود از آنها بهره مند شوید.

نکته: برای مشاهده ی تخفیف های خریداری شده از استفاده کنید.

۴

مدیریت فایل ها

ایجاد یک فضای امن و مطمئن جهت قراردادن مدارک و فایل پزشکی یکی از ویژگی های منحصر به قرد ابرسلامت می باشد؛ با ذخیره کردن این مدارک در حساب خود هیچ وقت آنها را گم نخواهید کرد و همواره به آنها از طریق اینترنت دسترسی خواهید داشت.

نحوه استفاده از بخش مدیریت فایل ابرسلامت:

از منوی دسترسی در صفحه ی اصلی حساب ابرسلامت خود گزینه را انتخاب کنید با ورود به این قسمت واستفاده از مدارک پزشکی , نتایج آزمایش و ... در حساب خود آپلود کنید.

نکته:

می توانید با اضافه کردن اعضای خانواده به حساب خود مدارک مربوط به آنها را نیز در ابرسلامت ذخیره نمایید.

در قسمت مدیریت فایل برای دسترسی راحت تر شما امکان مرتب سازی مدارک بر اساس نام فایل, نوع فایل , عنوان سند, ارائه دهنده , تاریخ تهیه سند و... وجود دارد.

۵

سرویس‌ها و آزمون‌ها

در ابرسلامت سرویس ها و همین طور آزمون های مختلفی برای ارزیابی میزان سلامت شما در ابعاد مختلف جسمی , روانی , اجتماعی و معنوی در نظر گرفته شده است. شما با شرکت در این سرویس ها به شناخت بهتری از خود و نیازهای جسمی و روحی تان دست پیدا خواهید کرد و با توجه به نتایج این سرویس ها و آزمون ها توصیه ها و پیام های ضروری مربوط به سلامت خود را از پزشکان و مشاوران ابرسلامت دریافت خواهید کرد.

دسترسی به بخش آزمون های ابرسلامت:

برای دسترسی به قسمت آزمون ها در ابرسلامت از منوی اصلی (سمت چپ صفحه صفحه اصلی) گزینه ی را انتخاب کنید و با توجه به نیاز خود و یا توصیه مشاور در آزمون مربوطه شرکت نمایید.

نکته : برای مشاهده ی نتایج آزمون هایی که تا به حال شرکت کردید از بخش استفاده کنید.

۶

مشاوره

برای این منظور گزینه ی را از منوی اصلی سمت چپ صفحه اول حساب کاربری خود انتخاب کنید و با استفاده از گزینه ی صفحه ی جدیدی باز می شود و می توانید سوال خود را تایپ کنید , نوع آن را مشخص کنید و تعیین کنید سوال مربوط به خودتان هست یا افرادی که به حساب خود اضافه کردید و یا می توانید عکسی در رابطه با سوال خود اضافه کرده و آن را ارسال کنید.

نکته : حجم عکس ارسالی حداکثر 25 مگابایت می تواند باشد.

۷

سلامت همراه

در سامانه ابرسلامت شما با عضویت در قسمت سلامت همراه می توانید مطالب سلامت مورد علاقه خود را بر روی تلفن همراه به صورت پیامک دریافت کنید. این ویژگی به شما این امکان را میدهد تا زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید بتوانید اخبار سلامت را دریافت کنید.

نکته: شما با ارسال کدهای موجود در جداول قسمت سلامت همراه می توانید هر کدام از این سرویس ها را فعال یا غیر فعال کنید.

نحوه فعال سازی سرویس سلامت همراه:

برای این منظور ابتدا از منوی اصلی حساب خود که در سمت چپ صفحه قرار دارد گزینه ی را انتخاب کنیدسپس از بین چهار گروه: تغذیه سلامت – سنجش سلامت – بیماری و زندگی- بهداشت فردی کدهای فعال سازی مورد علاقه تان را به شماره 20155 ارسال نمایید.

۸

مدیریت سلامت اعضای خانواده

شما در ابرسلامت می توانید سلامت افرادی که برایتان اهمیت دارند را مدیریت کنید به همین منظور امکانی در ابرسلامت به وجود آمده تا با استفاده از آن اعضای خانواده و ... را به حساب خود اضافه نمایید.

نحوه ی افزودن یک فرد به حساب ابر سلامت:

برای افزودن یک فرد در حساب خود ابتدا را در بالای صفحه انتخاب کنید. سپس در منوی اصلی سمت چپ (پایین عکس) گزینه ی را انتخاب کنید و مشخصات فردموردنطر را اضافه کنید و در آخر با را اطلاعات را ذخیره نمایید.

۹

توصیه ها، پیام های مشاور و رویدادها

توصیه ها , پیام های مشاور و رویدادهای ابر سلامت مطالبی هستند که متناسب با خصوصیات و نیازهای شما به صورت هوشمند از طرف متخصصان و پزشکان ابرسلامت به شما ارائه میشوند. تمامی توصیه ها و پیام ها مختص شما بوده و تکمیل بودن مشخصات پزشکی شما در دریافت اطلاعات با کیفیت تر تاثیر بسزایی دارد.

نکته: با توجه به سرویس هایی که شما از آنها در ابرسلامت استفاده کرده اید توصیه هایی از طرف متخصصان و پزشکان ابرسلامت به شما ارسال خواهد شد.

نکته: پیام های مشاور براساس وضعیت عمومی سلامت شما و تشخیص مشاوران ابرسلامت به شما ارائه خواهد شد.

نکته: رویدادهای سلامت با توجه به تقویم سلامت و نیازهایتان برای شما ارسال می شوند.

دسترسی به توصیه ها , پیام های مشاور و رویدادها در ابرسلامت:

هت مشاهده ی توصیه ها, پیام های مشاور و رویدادها از که در بالای صفحه قرار دارند استفاده کنید.

۱۰

خبرنامه سلامت

دسترسی به باکیفیت ترین اخبار که تولیدشده توسط مجرب ترین متخصصان و پزشکان ابرسلامت می باشد در حساب ابرسلامت شما امکان پذیر می باشد. این اخبار در دسته بندی های مختلف قرارگرفته اند که شما می توانید با توجه به علایق خودتان نحوه ارسال خبرهای سلامت را مدیریت کنید.

نمایش خبرنامه سلامت در ابرسلامت:

برای نمایش خبرنامه ابرسلامت ابتدا گزینه را از منوی سمت چپ انتخاب کنید . سپس با انتخاب از بین دسته های موجود ؛ دسته ی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و سپس با کلیک کردن برروی آخرین اخبار آن حوزه را مشاهده نمایید.

۱۱

اپلیکیشن ها و ویدئو

جمع آوری و عرضه ویدئو ها و اپلیکیشن های سلامت در قسمت Media Store (فروشگاه رسانه ای ) ابرسلامت امکانی منحصربه فرد برای شما فراهم میکند تا با استفاده از آنها گام بلندی در راستای ارتقا سبک زندگی سلامت خود بردارید.

<در این قسمت ویدئوها و اپلیکیشن های پولی در کنار موارد رایگان قرار گرفته اند تا برطرف کننده ی نیازهای روزمره ی شما درهر بخش از حوزه سلامت باشند.

نحوه دسترسی به قسمت اپلیکیشن ها و ویدئو های سلامت:

در منوی سمت چپ صفحه ی اصلی گزینه ی را انتخاب کنید؛ با ورود به فروشگاه رسانه ای شما می توانید با استفاده از منوی جستجو؛ ویدئوها و اپلیکیشن های مورد نظرخود را پیدا کرده و استفاده کنید.

سوالات متداول

هر ماه از چه تعداد تخفیف می‌توانم استفاده کنم؟
کاربر گرامی، سقفی برای خرید تخفیف در ماه وجود ندارد. شما به میزان دلخواه می‌توانید از تخفیف‌ها استفاده کنید.
برای افزایش اعتبار در ابر سلامت چه کار کنم؟
کاربر گرامی، جهت افزایش اعتبار از قسمت مدیریت مالی، گزینه افزایش اعتبار را کلیک کرده و سپس میزان مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. سپس با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب می‌توانید مبلغ را پرداخت نمائید.
ارسال سوال

در صورتیکه سوال شما در این قسمت وجود ندارد می‌توانید آن را از صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید.